Υπάλληλος Γραφείου σε Τεχνική Εταιρεία
Αθήνα (Ερυθρός) - Άλλες Ειδικότητες (Υποστήριξη Γραφείου, Εξυπηρέτηση Πελατών, Λογιστήριο)
Η Color + Style αποτελεί μια εταιρεία με πείρα στον τομέα της δόμησης, των χρωματισμών, της θερμοπρόσοψης, των ειδικών μονώσεων και των ειδικών εφαρμογών σύγχρονων αρχιτεκτονικών σε δημόσια και ιδιωτικά έργα.
Η εταιρεία λόγω επέκτασης εργασιών, για να συνεχίσει την αναπτυσσόμενη πορεία της, αναζητά υπάλληλο γραφείου στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες
- Σύνταξη προσφορών για ανάληψη έργων
- Διαχείριση καρτελών προμηθευτών και πελατών
- Διαχείριση και διεκπεραίωση μισθοδοσίας
- Οργανωτικές εργασίες γραφείου

Προσόντα
- Βασικές γνώσεις λογιστικής διαχείρισης
- Άριστη γνώση του MS Office
- Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
- Συνέπεια και υπευθυνότητα

Παροχές
- Άμεση πρόσληψη και Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
- Πρόσθετη ασφάλιση υγείας

Βιογραφικά μέσω της φόρμας ΧΕ με θέμα "CV Υπάλληλος Γραφείου".
, πλήρης απασχόληση, αορίστου χρόνου
Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024