Διανομείς με δίκυκλο
L’ARTIGIANO - Αγία Παρασκευή - Διανομείς Φαγητού

Η εταιρεία L'artigiiano μεγαλώνει και επεκτείνει το δίκτυο της, με νέο κατάστημα στα βόρεια προάστια και αναζητεί Διανομείς με δίκυκλο

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα οδήγησης μηχανής Β’ κατηγορίας
  • Κάτοχος δίκυκλου Ι.Χ.
  • Ευχέρεια εργασίας σε βάρδιες
  • Περιγραφή Θέσης
  • Υπεύθυνος για την ασφαλή και έγκαιρη παράδοση της παραγγελίας
  • Υπεύθυνος για την αποτελεσματική οργάνωση διαδρομών
  • Άριστη εξυπηρέτηση πελατών

Η εταιρεία προσφέρει άριστες συνθήκες εργασίας, σε ένα ευχάριστο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, με συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλώ προωθήστε το βιογραφικό πατώντας Αποστολή Βιογραφικού ή επικοινωνήστε τηλεφωνικά μαζί μας

Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 11 Ιανουαρίου 2022
Επισκέψεις: 586
L’ARTIGIANO
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 3, ΔΑΦΝΗ, 17235
Η l’artigiano είναι μια ελληνική εταιρεία που ιδρύθηκε το 1993. Σήμερα, η l’artigiano συγκαταλέγεται στα κορυφαία brands στο χώρο του pizza delivery στην Ελλάδα ενώ απασχολεί συνολικά περισσότερα από 450 άτομα προσωπικό. Αυτό που ξεχωρίζει την l’artigiano είναι η ποιότητα των προϊόντων μας, αφού προμηθευόμαστε τις αγνότερες, εκλεκτές πρώτες ύλες με ονομασία προέλευσης, παραμένοντας πιστοί στη φιλοσοφία και τις επιταγές της αυθεντικής ιταλικής κουζίνας.