Πωλητής - Πωλήτρια Λιανικής
Παλαιό Φάληρο - Εμποροϋπάλληλοι
Η εισαγωγική εταιρεία 2803 Fashion Loft στο χώρο της ένδυσης και υπόδησης, με έδρα στα νότια προάστια, που αναπτύσσεται δυναμικά στην ελληνική αγορά ζητά:

Πωλητές - Πωλήτριες

για τα καταστήματά μας στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής (κυρίως για τις περιοχές των νοτίων και βορείων προαστίων)

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Παροχή υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στον πελάτη
  • Γνώσεις Merchandising προϊόντων
  • Συμμετοχή στη διατήρηση οργανωμένου καταστήματος

Απαραίτητα προσόντα:
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο της γυναικείας ένδυσης και υπόδησης
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με προσανατολισμό στον πελάτη
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Γνώση χρήσης εμπορικού προγράμματος Softone επιθυμητή
  • Εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις

Αν αγαπάς το χώρο ένδυσης - υπόδησης και θες να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας, θέλουμε να σε γνωρίσουμε!

Παρακαλώ προωθήστε το βιογραφικό σας πατώντας το κουμπί Αποστολή Βιογραφικού
Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 24 Νοεμβρίου 2021
Επισκέψεις: 401