Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης πελατών
TELEPERFORMANCE GREECE - Καλλιθέα - Εξυπηρέτηση Πελατών - Call Center - Client Service

Νέες θέσεις εργασίας: Σύμβουλοι εξυπηρέτησης πελατών

Η Teleperformance παρέχει νέες θέσεις εργασίας για στελέχωση τμημάτων υποστήριξης πελατών (εισερχόμενες κλήσεις).

Η Teleperformance Greece προσφέρει πληθώρα ευκαιριών εργασίας σε θέσεις υποστήριξης πελατών, με διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων.

Οι συγκεκριμένες θέσεις αφορούν τηλεφωνική διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων, με σκοπό την άμεση εξυπηρέτηση, κατανόηση και καταγραφή των αιτημάτων των πελατών και την άριστη κάλυψη των αυξανόμενων αναγκών των πελατών.

Περιγραφή θέσηςεργασίας:

  • Ευέλικτο ωράριο 8ωρη & 6ωρη απασχόληση (συγκεκριμένος αριθμός θέσεων)
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων με στόχο την ικανοποίηση αιτημάτων των πελατών
  • Κατανόηση και καταγραφή αιτημάτων πελατών
  • Άμεση εξυπηρέτηση και εύρεση κατάλληλων λύσεων
  • Ενημέρωση πελατών για την πορεία/εξέλιξη των αιτημάτων τους
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

 Απαραίτητα προσόντα:

  • ΑπολυτήριοΛυκείου
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες& πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άριστη χρήση ελληνικής γλώσσας
  • Γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή σε περιβάλλον Windows
  • Υπευθυνότητα κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

 Τι προσφέρουμε:

  • Μηνιαίο bonus επίτευξης στόχου, ανάλογη των αποτελεσμάτων
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Εκπαίδευση από πιστοποιημένους εκπαιδευτές
  • Πολυάριθμα προνόμια, εκπτώσεις και προσφορές για μεγάλο δίκτυο επιχειρήσεων
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας
  • Μοντέρνες εγκαταστάσεις και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας

Στην Teleperformance Greece, έχετε την ευκαιρία να εξελίξετε την καριέρα σας εντός μίας πολυεθνικής εταιρίας, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Επιπλέον, θα αποτελέσετε μέλος μιας μεγάλης οικογένειας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας. Για όλους αυτούς τους λόγους, σας προσκαλούμε να γίνετε κομμάτι της οικογένειάς μας, η οποία αριθμεί πάνω από 10.000 μέλη, που προέρχονται από 101 εθνικότητες.

Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή, 19 Νοεμβρίου 2021
Επισκέψεις: 1.542
TELEPERFORMANCE GREECE
Πειραιώς 222, Αθήνα, 17778
H Teleperformance Greece αποτελεί την πρώτη επιλογή σε εταιρεία παροχής υπηρεσιών έχοντας βραβευτεί πάλι το 2017 ως «Best Working Place» και ως “Best Multi-Lingual Contact Center in Europe, 2017”. Απασχολεί πάνω από 7.000+ υπαλλήλους από 91 εθνικότητες σε 36 διαφορετικές γλώσσες και διαλέκτους. Το μεγαλύτερο κεφάλαιο της Teleperformance Greece είναι οι άνθρωποι της και γνωρίζει πως να τους επιβραβεύει καθημερινά. Προσφέρουμε άμεσα ευκαιρίες εργασίας στην Αθήνα. Απασχόληση μέσω συνεργαζόμενων εταιριών σε διάφορες θέσεις όπως ασφαλιστικούς συμβούλους, τηλεφωνική προώθηση πακέτων, χειρισμό ληξιπρόθεσμων οφειλών, εξυπηρέτηση πελατών και τεχνική υποστήριξη.