Οδηγός Πωλητής (Ασπρόπυργος)
ΚΡΙ ΚΡΙ ΑΒΕΕ - Υπόλοιπο Αττικής - Οδηγοί Οχημάτων

 ΟΔΗΓΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΩΝ (Χ VAN ΠΩΛΗΤΗΣ)

Η ελληνική γαλακτοβιομηχανία Κρι Κρι Α.Ε. βρίσκεται σε αναζήτηση Επαγγελματία Οδηγού

για διανομή προϊόντων στο λεκανοπέδιο της Αττικής.

Έδρα: Υποκατάστημα Κρι Κρι Α.Ε., Βιομηχανική Περιοχή Ασπροπύργου

Περιγραφή Θέσης:

  • Είναι υπεύθυνος για το σωστό τρόπο φόρτωσης των εμπορευμάτων, ώστε να αποφεύγονται οι αβαρίες και να γίνεται η διανομή και η παράδοση των εμπορευμάτων γρήγορα και με ασφαλή τρόπο.
  • Εκτελεί το προγραμματισμένο δρομολόγιο επισκέψεων των πελατών χωρίς αδικαιολόγητες αποκλίσεις, καθυστερήσεις ή παραλήψεις.
  • Προτείνει αλλαγές, αναφορικά με το πρόγραμμα επισκέψεων, προκειμένου να επιτευχθεί το καλύτερο time management.
  • Σε κάθε παράδοση, ελέγχει μαζί με τον πελάτη, αν τα εμπορεύματα συμφωνούν ποσοτικά με το τιμολόγιο και ζητά την υπογραφή για την παραλαβή από τον πελάτη, ο οποίος θα πρέπει να γράψει με ευκρίνεια, και το ονοματεπώνυμό του.
  • Μεριμνά για τη σωστή καταμέτρηση και απόδοση των εισπράξεων (μετρητά και επιταγές) στον Υπεύθυνο Ταμείου.
  • Είναι υπεύθυνος για τα υπόλοιπα πελατών να μην υπερβαίνουν τα προκαθορισμένα πλαφόν πιστώσεων.
  • Συνεργάζεται με τον επιθεωρητή πωλήσεων για τη συνεχή βελτίωση των σχέσεων με το υφιστάμενο πελατολόγιο, καθώς και για την εύρεση νέων σημείων πώλησης.
  • Είναι υπεύθυνος για την καθαριότητα - ευταξία του φορτηγού, φυλάσσοντας τα έγγραφά (έγγραφα κυριότητας, εφορίας, ΚΤΕΟ, ταχογράφους κλπ.), σε κάποια θήκη, ώστε να είναι διαθέσιμα σε κάθε έλεγχο.
  • Συμμετέχει στη μεταφορά του προωθητικού υλικού και μεριμνά για τη σωστή τοποθέτηση τους στα σημεία πώλησης.
  • Συμμετέχει σε εκπαιδευτικά προγράμματα που διοργανώνονται από την εταιρία, σε τεχνικά θέματα ή θέματα πωλήσεων.

Τυπικά προσόντα:

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση στο κλάδο των FMCG, είναι MUST
  • Αποδεδειγμένες γνώσεις και πρακτικές merchandising και διαπραγμάτευσης
  • Ικανοποιητική γνώση MS Office
  • Απαραίτητη η γνώση χειρισμού προγράμματος φορητής τιμολόγησης με χρήση συσκευής τύπου PDA
  • Κάτοχος επαγγελματικού διπλώματος οδήγησης Γ΄ κατηγορίας

Πακέτο Αποδοχών:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ισορροπία μεταξύ της προσωπικής και της εργασιακής ζωής
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Συνεχής εξέλιξη και εκπαίδευση

Και το πιο σημαντικό είναι η ευκαιρία να απασχοληθείς σε μια εταιρεία, που νοιάζεται για

ΕΣΕΝΑ και την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ σου

Αποστολή βιογραφικών πατώντας το κουμπί αποστολής αίτησης.

Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 12 Οκτωβρίου 2021
Επισκέψεις: 1.590
ΚΡΙ ΚΡΙ ΑΒΕΕ
3ο χλμ ΕΟ Σερρών Δράμμας, Σέρρες, 62125
Η Κρι Κριείναι μια από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες βιομηχανίες γαλακτοκομικών προϊόντων στην Ελλάδα, μεεξαγωγική δραστηριότητα σε πάνω από 24 χώρες. Στην Κρι Κρι πιστεύουμε ότι επενδύοντας στους ανθρώπους μας, επενδύουμε στην επιτυχία της εταιρίας! Κύριο μέλημά μας είναι η ύπαρξη ενός εργασιακού περιβάλλοντος το οποίο, όχι μόνο ενισχύει τη σχέση εμπιστοσύνης που έχουμε αναπτύξει με τους ανθρώπους μας όλα αυτά τα χρόνια, αλλά παράλληλα προσφέρει τις κατάλληλες ευκαιρίες για την εξέλιξη των δεξιοτήτων τους μέσα από εξειδικευμένα εκπαιδευτικά προγράμματα και εργασιακές προκλήσεις, ενθαρρύνοντας με αυτόν τον τρόπο τη δημιουργικότητα και την καινοτομία.