Αποθηκάριος - Οδηγός (Ασπρόπυργος)
ΚΡΙ ΚΡΙ ΑΒΕΕ - Υπόλοιπο Αττικής - Logistics - Αποθήκη

ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ - ΟΔΗΓΟΣ

Η ελληνική γαλακτοβιομηχανία Κρι Κρι Α.Ε. βρίσκεται σε αναζήτηση Αποθηκάριου - Οδηγού για προετοιμασία, έλεγχο & φόρτωση εταιρικών καταψυκτών στο λεκανοπέδιο της Αττικής

Έδρα: Υποκατάστημα Κρι Κρι Α.Ε., Βιομηχανική Περιοχή Ασπροπύργου

Περιγραφή Θέσης:

  • Συμμετέχει στην προετοιμασία της διαχείρισης των καταψυκτών στο Υποκατάστημα. Αναλαμβάνει τη διακίνηση των καταψυκτών στην περιφέρεια της Αττικής
  • Συνεργάζεται με τους οδηγούς πωλητές (x-van), για τη σωστή λειτουργία και συντήρηση των οχημάτων τους, διεκπεραιώνοντας τα κατάλληλα services και ΚΤΕΟ με τα συνεργαζόμενα συνεργεία
  • Μεριμνά για την ευταξία και την καθαριότητα του αύλειου χώρου του Υποκαταστήματος
  • Υποστηρίζει τη Διεύθυνση Marketing εκτελώντας δρομολόγια μεταφέροντας διαφημιστικά υλικά και προϊόντα σε συνεργάτες
  • Εκτελεί έκτακτα δρομολόγια για αγορές αναλωσίμων και ανταλλακτικών για τις ανάγκες του Υποκαταστήματος
  • Δύναται να μπορεί να καλύψει εκ περιτροπής δρομολόγιο x-van κατόπιν εκπαίδευσης σε έκτακτη περίπτωση που παραστεί ανάγκη
  • Συμμετέχει σε εκπαιδευτικά προγράμματα που διοργανώνονται από την εταιρεία, σε θέματα μεταφορών και φορτοεκφορτώσεων

 Τυπικά προσόντα:

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση είναι MUST
  • Κάτοχος επαγγελματικού διπλώματος οδήγησης Γ΄ κατηγορίας τουλάχιστον
  • Κάτοχος αδείας χειριστή ανυψωτικού οχήματος (κλαρκ), θεωρείται ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
  • Μηχανολογικές και ηλεκτρολογικές γνώσεις φορτηγών και ψυγείων είναι επιθυμητές
  • Ικανοποιητική γνώση χειρισμού MS Office Πακέτο Αποδοχών
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ισορροπία μεταξύ της προσωπικής και της εργασιακής ζωής
  • Ιδιωτικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Συνεχής εξέλιξη και εκπαίδευση

Και το πιο σημαντικό είναι η ευκαιρία να απασχοληθείς σε μια εταιρεία, που νοιάζεται για ΕΣΕΝΑ και την ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ σου

 Αποστολή βιογραφικών πατώντας το κουμπί αποστολής αίτησης.

Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 12 Οκτωβρίου 2021
Επισκέψεις: 1.553
ΚΡΙ ΚΡΙ ΑΒΕΕ
3ο χλμ ΕΟ Σερρών Δράμμας, Σέρρες, 62125
Η Κρι Κριείναι μια από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες βιομηχανίες γαλακτοκομικών προϊόντων στην Ελλάδα, μεεξαγωγική δραστηριότητα σε πάνω από 24 χώρες. Στην Κρι Κρι πιστεύουμε ότι επενδύοντας στους ανθρώπους μας, επενδύουμε στην επιτυχία της εταιρίας! Κύριο μέλημά μας είναι η ύπαρξη ενός εργασιακού περιβάλλοντος το οποίο, όχι μόνο ενισχύει τη σχέση εμπιστοσύνης που έχουμε αναπτύξει με τους ανθρώπους μας όλα αυτά τα χρόνια, αλλά παράλληλα προσφέρει τις κατάλληλες ευκαιρίες για την εξέλιξη των δεξιοτήτων τους μέσα από εξειδικευμένα εκπαιδευτικά προγράμματα και εργασιακές προκλήσεις, ενθαρρύνοντας με αυτόν τον τρόπο τη δημιουργικότητα και την καινοτομία.