Γερμανόφωνη Τηλεφωνική Υποστήριξη - PANDORA
SPEAKIT - Πλάκα - Εξυπηρέτηση Πελατών - Call Center - Client Service - 1.300 €

ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΉ εταιρεία στην Ελλάδα αναζητά Γερμανόφωνη τηλεφωνική υποστήριξη για το project της PANDORA. Αν μιλάς άριστα Γερμανικά και διαθέτεις εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες, διάβασε παρακάτω και κάνε την αίτηση σου τώρα

Καθήκοντα

  • Προσδιορισμός των αναγκών των πελατών, διευκρινισμός πληροφοριών, έρευνα κάθε ζητήματος και εύρεση λύσεων

  • Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων εγκαίρως

  • Αδράξτε τις ευκαιρίες να πουλήσετε επιπλέον προϊόντα όταν προκύψουν

Δημιουργήστε βιώσιμες σχέσεις και προσελκύστε πελάτες

Requirements

  • Άριστο επίπεδο Γερμανικών
  • Ικανοποιητικό επίπεδο Αγγλικών
  • Ισχυρές δεξιότητες τηλεφώνου και λεκτικής επικοινωνίας μαζί με ενεργή ακρόαση
  • Εστίαση στον πελάτη και προσαρμοστικότητα σε διαφορετικούς τύπους προσωπικότητας

Benefits

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (1200 μικτά)
  • 100 euros Welcome bonus
  • Extra Bonus αποδοτικότητας
  • Εργασία από το σπίτι
  • Πλήρης απασχόληση
  • Εκπαίδευση επί πληρωμή
  • Ιατρική ασφάλιση

Μόνο τα βιογραφικά στα Αγγλικά θα ελεγχθούν.

, τιμή 1.300€ https://tinyurl.com/ykymdw6r
Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 16 Νοεμβρίου 2021
Επισκέψεις: 2.363
SPEAKIT
ΣΟΛΩΝΟΣ 53, ΑΘΗΝΑ, 10672
We are Speakit, a recruitment firm consisting of young professionals with the sole scope of connecting talents with job opportunities around Europe. Our main priority is our candidates’ experience! With the utmost respect to your needs & aspirations, we guide you through the whole process and help you take the next step in your career. We give you the opportunity to live new experiences, meet new people, and develop new skills. We have created a European multilingual community, consisting of candidates, clients, and partners that share the same values & interests. Career development, traveling & exploring new lands, is what freedom means to us. We strive for excellence both towards our candidates and our clients, by cooperating with multinational companies that are leaders in their field and entail an employer of choice for our candidates.