Χειριστής Περονοφόρου Ανυψωτικού
Αγιος Ιωάννης Ρέντη - Χειριστές Βιομηχανικού Εξοπλισμού

ΕΤΑΙΡΕΙΑ Αρτιον Σουλάκος ΑΕ Βιομηχανία παραγωγής προϊόντων συσκευασίας & γραφικών τεχνων,

Ζητά για το εργοστάσιο στον Αγιο Ιωάννη Ρέντη Χειριστή Περονοφόρου Ανυψωτικού

Αρμοδιότητες: Τακτοποίηση αποθήκης, παραλαβή Α΄Υλών, ένδο-εργοστασιακή διακίνηση, καταγραφή αποθεμάτων με τεχνολογικά μέσα

Απαραίτητα προσόντα: Διάθεση για εργασία, δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο, δίπλωμα χειριστού ανυψωτικού & επαγγελματικού διπλώματος οδήγησης και γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών μέσων

Η εταιρεία, leader στον κλάδο της προσφέρει : Ανταγωνιστικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, προοπτικές ανέλιξης σε ένα ανερχόμενο τομέα. Αποστολή βιογραφικών 09:00-15:00

, συζητήσιμη, πλήρης απασχόληση, , 09:00-17:00
Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη, 9 Δεκεμβρίου 2021
Επισκέψεις: 1.063